Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Kuidas osta

Tellimus

Tellimine Helvetia Apothekest on lithne, kiire ja arusaadav. Te saate tellida:

  1. Ühekorde tellimus kataloogist detail >>
  2. Regulaarsed saadetised (eriline teenus meie klientide jaoks) detail >>

Kuna tegemist on kahe täiesti erineva tellimise liigiga, siis ei ole kahjuks võimalik lisada ühele tellimusele korraga nii kauba tellimust kataloogist kui ka regulaarset tellimust. Kui Te soovite, on võimalik tellida üks tellimus kataloogist ning lisaks teine tellimus regulaarsete saadetiste saamiseks.

Erinevatest tellimisvõimalustest detailsemalt  Kontakt >>

Tarnetingimused

1. Kataloog

Posti- ja käitlustasu 3,99 €, tellimustele alates 50 EUR tasuta! Tooted tuuakse registreeritud saadetisena mugavalt kliendi aadressile. Toodete välja saatmine toimub kolme nädala jooksul tellimuse sooritamisest.


2. Regulaarsed saadetised

Tellimistasu ei lisandu üldse kulud kannab ettevõte (Ainult juhul, kui toodet pakutakse tasuta proovimiseks, siis tuleb Teil tasuda postikulu kuna toode ise on sellisel juhul tasuta). Kaup toimetatakse Teieni regulaarselt, kahekümne päevaste intervallidega.

Maksetingimused

1. Kataloog

Tellimus saadetakse Teie jaoks lähimasse postkontorisse ning Teil on tellimuse eest võimalik tasuda 14 päeva jooksul.

2. Regulaarsed saadetised

Kaup saadetakse Teile koos arvega ning Teil on võimalik tasuda selle eest peale kauba kätte saamist.

Tagastamine ja pretensioonid

Juhul kui te ei ole tootega rahul, on Teil võimalik see tagastada ilma põhjust näitamata kuni kahe nädala jooksul ning Teile tagastatakse raha (juhul kui olete toodete eest juba ka tasunud).

Toodetele kehtib 24-kuuline garantiiaeg. Toodete pakenditele on märgitud “parim enne” kuupäev. Ettevõte garanteerib, et klientideni jõudvatel toodetel on vastava kuupäevani aega miinimum 6 kuud, tavaliselt 12-30 kuud. Peale kauba kätte saamist vaadake palun kaup üle ning kui peaks esinema defekt, palume võtta meiega kohe ühendust. Ettevõtte garanteerib pretensiooni lahendamise 30 päeva jooksul alates selle saamisest ning informeerib ostjat lahendusest.

 

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke