Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Unikaalne teenus Teie tervise heaks

Regulaarsed saadetised garanteerivad Teie poolt valitud toodete soovitatava koguse toimetamise igaks järgnevaks 20-ks päevaks otse Teie postkasti ja seda erihinnaga ning postikuludeta.

Maksimaalselt on võimalik korraga kahte erinevat toodet tellida.

See on ideaalne kõigile, kes:

  • peavad kasutama toidulisandeid regulaarselt (nt puhul, kui Teie seisund nõuab regulaarset teraapiat nagu näiteks kaalu langetamine või hoolitsemine liigeste eest)
  • ei soovi tellida korraga suurema summa eest suuremat kogust
  • tahab teada toote mõjusid ning siis otsustada, kas tellida edasi või mitte

Tulemuslikult tervise eest hoolitsemise eelduseks on regulaarsus!

Ainult regulaarne toidulisandite kasutamine tagab Teie tervisele optimaalseima mõju. Kliendid väidavad tihti, et toidulisandid ei mõju. Kuid põhjuseid lähemalt uurides on ülekaalukalt küsimus hoopis selles, et inimene on kas unustanud tableti/kapsli võtta või unustanud selle üldse osta. Meie mõistame, et klientidel on palju erinevaid muresid ja kõike ei jõua ju alati meeles pidada, nii et meie eesmärgiks on teha seda Teie eest. Regulaarselt, iga 20-ne päeva järel, saadame Teile järgnevaks perioodiks vajamineva koguse Teie poolt valitud toodet. Teil on alati käepärast soovitatav päevane annus Teie poolt valitud toodet ning seda regulaarselt tarbides saavutate Te oma eesmärgi – hea tervise. Toode toimetatakse Teieni mugavaimal viisil – otse postkasti.

Odavamad hinnad, tasuta kohaletoimetamine!

Tellides toidulisandeid regulaarselt, tagame alati 2 € tavahinnast soodsama hinna ning tasume saatmiskulud Teie eest.

Kingitused regulaarsete tellimuste puhul!

Regulaarse teenuse kasutamine annab Teile võimaluse proovida uut toodet soodsaima hinnaga ning õiguse kingitustele, mis aitavad Teil oma tervise eest veelgi paremini hoolitseda.

See ei ole klubi – Teil ei ole mingeid kohustusi!

Kui Te leiate, et regulaarsete saadetiste süsteem teile mingil põhjusel ei sobi, soovite proovida mõnd teist toodet, jne., siis on Teil alati võimalik tellitud toidulisandite saatmine peatada või lõpetada – lihtsalt teavitage sellest meie Klienditeenindust. Loomulikult on Teil alati võimalus tellida kataloogist ühekordne tellimus.

Riskivaba tellimine

Me ei nõua ettemaksu või kohest tasumist saadetise kättesaamisel. Me anname alati aega, et tellimuse eest tasuda ning seega Teile võimaluse otsustada, kas toode vastab täielikult Teie ootustele. Kui ei, siis on Teil võimalik ilma selgitusteta toode tagastada postkontorisse 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastatav toode peab olema kasutama ja vigastamata.

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke