Helvetia 

Tähelepanu! UUS KONTONUMBER: CZ18 2010 0000 0021 0171 9814
0
Transport hinna sees

Top >>

Toidulisandid

Kinkepakk multivitamiini, ENERGIA JA ELUJÕUD!
toidulisand


Tellin

Kogus (tk)HindSääst
1. 24.99 €   10.00 €
    0,14 €/kapsel

Transport hinna sees


Kinkepakk multivitamiini

ENERGIA JA ELUJÕUD!

 • Kinkepakk AlfaVit sisaldab 180 kapslit. Kompleksvitamiin koos ALFALFA ehk lutserniekstraktiga, mis on äärmiselt rikkalik looduslike vitamiinide, mineraalainete ja valkude allikas.

  • Toetab organismi normaalset funktsioneerimist!
  • Tugevdab immuunsüsteemi!
  • Lisab elujõudu ja energiat!

  Soovitatav päevane annus:  1 kapsel
  Kogus: 180 kapslit
  Tavahind: 34.99 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • soovivad hoolitseda oma tervise eest
  • soovivad tugevdada oma immuunsust
  • tunnevad tihti väsimust
  • teevad vaimselt või füüsiliselt rasket tööd
  • spordivad, taastuvad ja vanuritele
 • Vitamiinid – ühendid, mis tagavad kehas keemiliste reaktsioonide, nagu metaboolsete ja ainevahetuslike protsesside normaalse funktsioneerimise. Nimetatud protsessid on vältimatud inimkeha arengule ja tervisele. AlfaVit sisaldab optimaalseima koguse organismile vajalikke vitamiine – 100% SPN.

   

  ALFALFA – lutsern on rikkalik looduslike vitamiinide, mineraalide ja valkude poolest. Töödeldud mikronisatsioonimeetodil (ehk lõhustamine 100-1000 korda inimjuukse läbimõõdust väiksemateks osakesteks) tagab tunduvalt parema imendumise ning toitainete omastamise. ALFALFA aeglustab vananemisprotsesse, tugevdab immuunust ja suurendab vastupidavust.

   

  MIS ON ALFALFA?
  Nimetus ALFALFA tuleneb araabiakeelsest sõnast AL-FAL-FA – kõigi toitude isa. Sajandeid on seda kasutatud alternatiivmeditsiinis vananemisvastaste ja elujõudu andvate toimeainete pärast. See sisaldab väga suurt kogust valke, mis on energiaallikaks ning tagab keha elujõulisuse ja immuunsuse.
  Samuti sisaldab see A-vitamiini (vastupanu nakkustele, terve nahk, elujõulisus), E-vitamiini (antioksüdant – kaitseb rakke vabade radikaalide eest), U-vitamiini (kaitseb seedesüsteemi), B6-vitamiini (terve nahk ja närvisüsteem), K-vitamiini (vajalik vere hüübimiseks, elujõulisuseks ja pikaealisuseks), D-vitamiini (tugevate ja tervete luude ja hammaste jaoks).
  Tänu väga pikale juurele (3 kuni 6 meetrit või enam) ulatub lutsern teistest taimedest palju sügavamale, ammutades sealt mitmeid mineraale: kaltsiumi (luude ja hammaste moodustamine), rauda (hapniku transport veres), kaaliumi (toetab närvisüsteemi tegevust), fosforit (koos D-vitamiiniga aitab kaasa hammaste ja luude moodustamisele), magneesiumi (toetab aju ja närvide tegevust, kaitseb keha ja nahka).

  Toimeaine ühes kapslis:

  Alfalfa300,0 mg
  Betakaroteen1,0 mg
  Vitamiin B11,1 mg100% SPN
  Vitamiin B21,4 mg100% SPN
  Vitamiin B316,0 mg100% SPN
  Vitamiin B56,0 mg100% SPN
  Vitamiin B61,4 mg100% SPN
  Vitamiin B122,5 µg100% SPN
  Vitamiin C80,0 mg100% SPN
  Vitamiin D5,0 µg100% SPN
  Vitamiin E12,0 mg100% SPN
  Vitamiin H50,0 µg100% SPN
  Foolhape200,0 µg100% SPN
  *SPN – soovitatav päevanorm
  Soovitatav päevane annus:  1 kapsel

  Soovitatav päevane annus:  1 kapsel
  Kogus: 180 kapslit
  Tavahind: 34.99 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • „... Teen palju sporti ja võtan ka vitamiine juba peaaegu terve aasta. Aja jooksul olen lisanud oma valikusse vajalikke mineraale, kuid treener soovitas mul kasutada toidulisandit, milles sisalduks ka lutserni ekstrakt. Selles on palju proteiine, see kiirendab taastumist ning parandab sooritusvõimet. Mind isegi ärritas pisut see, et ma kannan niigi endaga igapäevaselt kaasas palju erinevaid vitamiine ja mineraale ning ikka ma unustan mõne. Sellepärast olen ma eriti õnnelik, et avastasin toidulisandi AlfaVit, milles on kõik, mida inimene vajab, et püsida heas vormis. Ma ostan seda alati suures koguses interneti kaudu, et saada maksimaalne allahindlus...“
  Karolina V.

   

   


  Soovitatav päevane annus:  1 kapsel
  Kogus: 180 kapslit
  Tavahind: 34.99 €   Kõik tooted kategoorias Energia/elujõud

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke