Helvetia 

Tähelepanu! UUS KONTONUMBER: CZ18 2010 0000 0021 0171 9814
0
Transport hinna sees

Top >>

Toidulisandid

Urexil, KUSETEEDE TERVISELE!
toidulisand


Regulaartellimus

Soodushind:6.99 €
0,35 €/kapsel
Sääst 1.60 €

Ei lisandu posti- ning saatekulusid


Urexil

KUSETEEDE TERVISELE!

 • Unikaalne kombinatsioon aktiivsetest toimeainetest – suureviljaliste Põhja-Ameerika jõhvikate ekstra kontsentreeritud ekstrakt, milles on garanteeritud vähemalt 29mg PAC kapsli kohta. Lisaks sisaldab toode D-mannoosi ning punase päevakübara (Echinacea) ekstrakte.

  • Kasulik kuseteede tervisele!
  • Kasulik põie tervisele!

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 20 kapslit
  Tavahind: 8.59 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • kel esinevad sagedased kuseteede probleemid
  • soovivad regulaarselt hoolitseda kuseteede tervise eest

   

 • Põhja-Ameerika jõhvikas – nagu nimigi ütleb, tuleb see vili Põhja-Ameerikast. Kasvab peamiselt happelistel turbamaastike kõrgustikel, moodustades 30-80 cm pikki puitunud maapealseid võrseid. Mõned taimed võivad elada üle 100 aasta. Erepunased viljad on oliivisuurused, valmides Septembris-Oktoobris. Vilju kasutatakse mooside, kompottide ning mahlade valmistamiseks, Indias kasutatakse rahvameditsiinis. Meie toote ühes kapslis olev ekstrakt vastab 14.500 mg värsketele jõhvikatele. Põhja-Ameerika jõhvikad sisaldavad flavonoide, vitamiine, mineraale ja organilisi happeid, mis mõjutavad kasulikult kuseteede happesust. Lisaks sisaldavad marjad mikroelemente – eriti proantotsüaniide (PAC), moodustades kuseteede limaskestadele kihi. Iga kapsel sisaldab garanteeritud kogust – vähemalt 29mg PAC. Jõhvikaekstrakt sobib ka inimestele, kellel on uriini lekkimine, kuna see aeglustab uriini lagunemist ning takistab ebameeldiva lõhna teket.

   

  D-mannoos – on lihtsuhkur, mida leidub väikestes kogustes mõnigates puu- ja juurviljades. Erinevalt teistest suhkrutest, ei suuda inimese organism seda kasutada ning (seega ei stimuleeri see insuliini tootmist) eritub see enamasti otse uriini, kus mannoos seob baktereid. Mannoos on eriti populaarne USA-s.

   

  Päevakübar (Echinacea) – mitmeaastane Põhja-Ameerikast pärinev taim, mis kasvab kuni 140 cm kõrguseks. Põlisameeriklased on seda kasutanud sajandeid traditsioonilises meditsiinis. See sisaldab laia spektrit aktiivseid toimeaineid – eriti polüsahariide, eeterlikke õlisid ja bioflavonoide, mis parandavad C vitamiini imendumist organismi. Lisaks stimuleerib Echinachea fagotsüütide – immuunsüsteemi osaks olevate rakkude tegevust ning aitab vältida võõraste mikroorganismide levikut organismis – hoolitseb alumiste kuseteede tervise eest.

  Toimeaine 1 kapslis:

  "Põhja-Ameerika jõhvika ekstrakt 50:1
  (vähemalt 29 mg proantotsüüaniide - PAC)"290 mgvastab 14.500 mg jõhvikatele
  D-mannoos85 mg
  Päevakübara (Echinacea) ekstrakt 15:117 mgvastab 255 mg päevakübarale
  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 20 kapslit
  Tavahind: 8.59 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 •  

   


  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 20 kapslit
  Tavahind: 8.59 €   Kõik tooted kategoorias Kuseteed