Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

NeoSlim Forte, MUUDAB FIGUURI SALEDAKS JA KAUNIKS!
toidulisand


Regulaartellimus

Soodushind:9.99 €
0,50 €/tablett
Sääst 2 €

Posti- ja käitlustasu TASUTA!


NeoSlim Forte

MUUDAB FIGUURI SALEDAKS JA KAUNIKS!

 • Uus esmaklassiline pruunvetika ekstrakt IdAlgTM, mis blokeerib kahe peamise seedeensüümi tegevuse ja seega ka kalorite omastamise toidust, sisaldab viit ravimtaime (gurmar, mate tee, guaraana, roheline tee ja mõruapelsin), mille tõhususe tõendiks on tuhandete aastate pikkune kasutus traditsioonilises meditsiinis:

  • Soodustab rasvapõletust!
  • Aitab vähendada kalorite omastamist!
  • Langetab isu!
  • Aitab trimmida figuuri!
  • Sobib ideaalselt üle 45 a vanustele naistele!
    

   

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti
  Kogus: 20 tabletti
  Tavahind: 11.99 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • soovivad oma kaalu kontrolli alla saada
   • plaanivad alla võtta
   • soovivad kaalu säilitada
  • tahavad figuuri trimmida
  • soovivad vabaneda rasvast probleemsetes piirkondades, eriti kõhul, puusadel, reitel ja tuharatel
  • kavatsevad vähendada vistseraalse rasva* hulka
  • söövad liiga palju magusat
  • üle 45 a vanustele naistele
   
  *Vistseraalne rasv on siseelundeid ümbritsev rasv. Selle liigne kogus võib halvendada elundite talitlust.
   

   

 • IdAlgTM – esmaklassiline ekstrakt Prantsuse ettevõttelt Nexira. Nexira on üks ülemaailmsetest teerajajatest toidu- ja ravimitööstuse jaoks looduslike ressursside otsimisel ja kasutamisel. Selle põhikoostisosaks on pruunvetika (Ascophyllum nodosum) ekstrakt, mis blokeerib vähemalt 50% kahe peamise seedeensüümi, amülaasi ja lipaasi tegevusest, mille ülesandeks on lõhustada inimkehas suhkruid ja rasvu (mis moodustavad umbes 85% kõigist kaloritest menüüs), piirates seeläbi kalorite omastamist toidust. Aitab kaotada kaalu ja eemaldada ladestunud rasva. Iseäranis tõhusalt vähendab see rasva probleemsetes piirkondades, nagu kõht, reied, puusad ja tuharad, aga ka vistseraalset rasva. Parimad tulemused saavutavad üle 45 a vanused naised. Toetavaks koostisosaks on viinamarjaseemneekstrakt, millel on tõhus antioksüdeeriv toime – kaitseb rakke kahjustuste ja vananemise eest. Arvatakse, et just sellest on tulnud niinimetatud „Prantsuse paradoks“ – kuigi prantslased tarbivad suurtes kogustes küllastunud rasvu, on nende rahvastiku hulgas südameprobleemide esinemine oluliselt madalam kui teistes riikides. Võtmesõnaks on siin ilmselt suur punase veini tarbimine, mis sisaldab rohkelt proantotsüanidiine (vahel lühendatud kujul PAC või OPC). Mõjub kasulikult verevoolule ja vererõhule. On abiks ka jalgade raskustunde korral. Toetab naha vereringet, aitab hoida nahka terve ja kaunina.

  *Vistseraalne rasv on siseelundeid ümbritsev rasv. Selle liigne kogus võib halvendada elundite talitlust.

  Vetikad sisaldavad rohkelt joodi, mis õiges koguses on inimese jaoks tähtis mineraal, kuid mis liiga suures koguses võib olla kahjulik. Seepärast on IdAlgTM ekstraktis joodi sisaldus kontrollitud ja ei ületa isegi maksimaalses annuses kunagi 100% soovituslikust päevasest annusest.

   

  Gurmar – Gymnema sylvestre hindupärane nimi, mis tõlgituna tähendab „suhkrutapjat“. Tuhandeid aastaid on seda India traditsioonilises meditsiinis ajurveedas kasutatud normaalse veresuhkrutaseme säilitamiseks. Gurmar on liaan, mis on laialt levinud lähistroopilises ja troopilises Aasias, Aafrikas ja Okeaanias. Selle olulisimate toimeainete hulka kuuluvad glükosiidid, eriti gümnemiinhape, saponiinid ja gurmariin. Gurmar langetab isu, eriti magusa järele, aidates seeläbi vähendada kalorite tarbimist.

   

  Matepuu – peamiselt Paraguays, Uruguays, Argentinas, Brasiilias ja Tšiilis kasvava kuni umbes 15 meetrini küündiva igihalja puu Ilex paraguariensis’e kuivatatud ja purustatud lehed. Selle lehtedest valmistatakse vististi populaarseimat Lõuna-Ameerika jooki matet, mis on kuulus oma stimuleeriva ja elustava mõju poolest. Mate sisaldab ohtralt kofeiini (tuntakse mateiini nime all), vitamiine (eriti A, B, C, E), mineraale (kaltsium, magneesium, kaalium, fosfor, raud, räni), aminohappeid ja mikroelemente. Mate on võimas antioksüdant, kaitseb rakke kahjustuste eest. Annab energiat, aitab võidelda füüsilise ja vaimse kurnatusega, mõjub kasulikult südameveresoonkonnale. Mate aitab kehast liigset vett väljutada, rasvu lagundada, vabaneda ülekaalust ja säilitada ideaalset kehakaalu.

   

  Guaraana – Lõuna-Ameerikas kasvav ronitaim, levinud Amazonase ümbruses. Pärismaised hõimud pidasid guaraanat jumalikuks kingituseks, omistasid sellele maagilisi toimeid, kasutasid rahvameditsiinis. Guaraana seemned sisaldavad eelkõige kofeiini, teobromiini, teofülliini ja polüfenoole. Guaraana on enim tuntud oma stimuleeriva mõju poolest – see vähendab väsimust, parandab vaimset ja füüsilist sooritust. Mõjub kasulikult ajutegevusele, säilitab tähelepanu ja erksust, parandab mälu ja keskendumisvõimet. Lisaks toetab guaraana immuunsust, mõjub positiivselt seedimisele ja rasvade ainevahetusele, aitab säilitada soovitud kehakaalu.

  Legendi kohaselt tappis madu armastatud lapse ja pärismaalased olid väga õnnetud. Nende jumal halastas neile ja et valmistada neile heameelt, sündis lapse silmadest guaraana metsik ja kodustatud vorm, millest sai pärismaalastele oluline toit. Selle legendi tekkimise taga võib olla tõsiasi, et guaraana vili meenutab inimese silmi.

   

  Roheline tee – on alati peetud erakordselt kasulikuks joogiks, paljudes riikides tuntud kui „elu jook“. Hiina traditsioonilises meditsiinis on seda kasutatud mitmeid aastatuhandeid. Roheline tee on toimeainete ulatuslik kompleks – see sisaldab ligikaudu sada kolmekümmet kõrge bioaktiivsusega ühendit. Roheline tee kiirendab ainevahetust, suurendab energiakulu, toetab rasvade lagundamist ja põletamist, aitab kehast liigset vett väljutada. Lisaks on sellel lõõgastav ja rahustav mõju, see aitab võidelda füüsilise ja vaimse väsimusega, parandab keskendumisvõimet ja värskendab.

   

  Mõruapelsin – apelsinisort, mida Hiina traditsioonilises meditsiinis tuntakse zhi shi nime all, selle õisi kasutati sageli teesegudes. Olulisim toimeaine on sünefriin, mis sarnaneb efedriiniga, kuid sellel puuduvad efedriini ebameeldivad kõrvaltoimed (kõrgenenud vererõhk, südame pekslemine). Soodustab seedimist, kiirendab ainevahetust, suurendab energiakulu ja toetab rasvade lagundamist.
   

  Toimeaine ühes tabletis:

  IdAlgTM200 mg(pruunvetikate ja viinamarjaseemne ekstrakt) Gurmar ekstrakt100 mgYerba maté (matepuu) ekstrakt100 mgGuaraana ekstrakt100 mgRohelise tee ekstrakt50 mgMõruapelsini ekstrakt30 mgIdAlgTM on Prantsusmaa ettevõtte Nexira kaubamärk.
  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti
  Kogus: 20 tabletti
  Tavahind: 11.99 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • Kliendi ülevaade on ettevalmistamisel

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti
  Kogus: 20 tabletti
  Tavahind: 11.99 €   Kõik tooted kategoorias Salenemine

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke