Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

EasySlim, SALEDUSRETSEPT!
toidulisand


Regulaartellimus

Soodushind:9.99 €
0,50 €/tablett
Sääst 2 €

Posti- ja käitlustasu TASUTA!


EasySlim

SALEDUSRETSEPT!

 • Kompleksne toode tõhusa salenemise toetuseks – rikastatud rohelise kohvi, rohelise tee, gartsiinia, valge mooruspuu ja mõruapelsinipuu ekstraktiga.

  • Vähendab isu!
  • Toetab rasva lagundamist!
  • Suurendab energia kulutamist
  • Vähendab magusaisu!
  • Aitab kehast liigset vett välja viia!

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti
  Kogus: 20 tabletti
  Tavahind: 11.99 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • soovivad kaotada kaalu
  • söövad sageli liiga palju
  • söövad korrapäratult
  • liigtarvitavad maiustusi
  • kel on seedimisprobleemid
  • on sageli väsinud
  • lahendavad stressiolukordi toiduga
 • Roheline kohv – erinevalt tavalisest mustast kohvist on roheline kohv röstimata ja seetõttu on selles säilinud suures koguses toimeaineid, mis kõrge röstimistemperatuuri juures hävivad. See sisaldab muuhulgas kofeiini, mis soodustab füüsilist ja vaimset jõudlust, aminohappeid, polüfenoole ja klorogeenhapet, mis on viimasel ajal väga populaarne koostisosa kaalulangus toodetes. EasySlim tootes kasutame standardiseeritud toorkohvi ekstrakti minimaalselt 50%-lise klorogeenhappe sisaldusega.

   

  Kambodža gartsiinia (garcinia cambogia) – on põõsas, mis kasvab Kagu-Aasias, selle vilju on aastatuhandeid kasutatud kohalikus köögis puuviljade või vürtsidena, kuid ka Ayurvedas (traditsiooniline India meditsiin). Gartsiinia viljad on rikkad C-vitamiini ja kaltsiumi poolest, viljade koor sisaldab suures koguses hüdroksüsidrunhapet (HCA). Gartsiinia vähendab söögiisu ja tekitab täiskõhutunde, takistab rasva ladestumist ja kiirendab selle põletamist, aitab säilitada normaalset veresuhkru ja rasva taset.

   

  Roheline tee – seda on alati peetud erakordselt kasulikuks joogiks, ning see on paljudes riikides tuntud kui „elu jook”. Traditsioonilises Hiina meditsiinis on seda kasutatud juba mitu tuhat aastat. Roheline tee on keeruline toimeainete kompleks – sisaldab umbes 130 kõrge bioloogilise aktiivsusega ühendit. Roheline tee kiirendab ainevahetust, suurendab energiakulu, soodustab rasva lagundamist ja põletamist, aitab eemaldada organismist liigset vett. Sel on lõõgastav ja rahustav toime, soodustab vastupanu füüsilisele ja vaimsele väsimusele, parandab kontsentratsiooni ja värskendab.

   

  Valge mooruspuu – on puu, mille kõrgus küündib 10-20 meetrini. Algselt on pärit Hiinast, kuid tänapäeval on levinud ka mujal maailmas. Lehti kasutati siidiusside söödana, kelle kookonitest siidi saadakse, vili oli tavaline toit, mooruspuu oli samuti populaarne traditsioonilises hiina meditsiinis. Mooruspuu aitab säilitada normaalset veresuhkru taset. See on oluline süsivesikute, rasvade ja valkude normaalse ainevahetuse jaoks, pärsib magusaisu ja obsessiivset nälga, mis on põhjustatud madalast veresuhkru tasemest.

   

  Mõruapelsin – teatav apelsin, mis on traditsioonilises hiina meditsiinis tuntud nime zhi shi all, selle õisi kasutati sageli teesegude osana. See on populaarne hingamisteede eest hoolitsemisel. Kõige olulisemaks toimeaineks on sünefriin, mis on sarnane efedriiniga, kuid ei oma selle ebameeldivaid kõrvaltoimeid (kõrgenenud vererõhk, südame pekslemine). Toetab seedimist, kiirendab ainevahetust, suurendab energiakulu ja toetab rasva lagundamist.

  Toimeaine ühes tabletis:

  Rohelise kohvi ekstrakt400 mg
  (50% klorogeenhapet)
  Gartsiinia Cambogia ekstrakt100 mg
  (70% hüdroksüül-sidrunhape HCA)
  Rohelise tee ekstrakt (95% polüfenoole)50 mg
  Valge mooruspuu ekstrakt
  (1% deoksünojirimütsiini)50 mg
  Mõruda apelsini ekstrakt10 mg
  (30% sünefriini)
  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti
  Kogus: 20 tabletti
  Tavahind: 11.99 €
  Lisateave: .


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • Kliendi ülevaade on ettevalmistamisel

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti
  Kogus: 20 tabletti
  Tavahind: 11.99 €   Kõik tooted kategoorias Salenemine

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke