Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Kinkepakk
toidulisand


Tellin

Kogus (tk)HindSääst
1. 24.90 €   12.00 €
    0,12 €/kapsel

Posti- ja käitlustasu 3,99 €, tellimustele alates 50 € TASUTA!


Kinkepakk "Salenemine"

TRADITSIOONILINE RETSEPT!

 • Kinkepakk 200 ACV MAX kapslit. Väga populaarne toode, mis hoolitseb ilusa figuuri eest. Põhineb tõestatud retseptil – tõeline õunaäädikas ja kroom.

  • Toetab süsivesikute, rasvade ja valkude õiget ainevahetust!
  • Aitab puhastada organismi!
  • Pärsib kommiisu!

  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 kapslit
  Kogus: 200 kapslit
  Tavahind: 36.90 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • tunnevad tihti vastupandamatut magusaisu
  • tunnevad öösiti nälga
  • kannatavad seedeprobleemide all
  • soovivad vältida jo-jo efekti
 • Õunaäädikas – sisaldab rohkem kui 90 erinevat ainet, k.a 20 erinevat mineraalainet, mikroelementi ja vitamiini, olles ebatavaliselt kõrge kaaliumi, kaltsiumi, fosfori, naatriumi ja mikroelementide sisaldusega. Õunaäädikat hinnati juba Antiikajal selle laialdase kasuliku mõju pärast inimorganismile. Isegi Hippokrates (5. saj. e.Kr) soovitas õunaäädikat organismi puhastamiseks selle kasulike mõjude pärast tervisele ja pikaealisusele. Õunaäädikas aitab organismi täielikult puhastada ning toetab harmoonilist sisemist tasakaalu.

   

  Kroom – on mikroelement, mis on paljude ensümaatiliste protsesside osaks meie kehas. Koos insuliiniga reguleerib veresuhkru taset organismis. Kui vereusuhkru tase oranismis on madal, siis närvisüsteem saadab signaali ajju, mis tekitab meil näljatunde või kontrollimatu magusaisu. Kui veresuhkru tase meie organismis on kõrge, siis meil hea täiskõhu tunne. See tähendab, et kroomi puudus organismis põhjustab näljatunnet ja magusaisu olenemata, kas meie kõht on täis või mitte. Kahjuks paljud meist kannatavad kroomi puuduse all kuna meie tavapärane toidulaud sisaldab kroomi liiga vähe. Kõrge kroomi sisaldusega toit on pigem erand ( näiteks austrid, nisuidud, pärm ). See omakorda põhjustab ülesöömist, eriti magusast kui me üritame näljatunnet vähendada ning veresuhkru taset tõsta süües vähese kroomi sisaldusega toitu. Viies kroom organismi stabiliseerub veresuhkru tase ning väheneb näljatunne ja kontrollimatu magusaisu, mille põhjuseks on madal veresuhkru tase veres.

  Toimeaine ühes kapslis:

  Õunasiidri äädikat400 mg
  Kroom40 μg100% SPN*
  *SPN – soovitatav päevanorm
  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 kapslit

  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 kapslit
  Kogus: 200 kapslit
  Tavahind: 36.90 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • „... ma armastan magusat ning kahjuks on see viimastel aastatel ka välja paistma hakanud. Algul suutsin ma kogunenud lisakilosid peita riietuse abil, kuid hiljem ei olnud see kahjuks enam võimalik. Ma püüdsin vähem magusat süüa, kuid ei saanud sellega hakkama – lõuna ilma magustoiduta – seda ma ei suutnud. Lõpuks soovitati mul proovida ACV Maxi ning minu üllatuseks kadusid varsti nii tohutu isu magusa järele kui ka üleliigsed kilod...“
  Hanna S., Tallinn


  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 kapslit
  Kogus: 200 kapslit
  Tavahind: 36.90 €   Kõik tooted kategoorias Salenemine

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke