Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Kinkepakk
toidulisand


Tellin

Kogus (tk)HindSääst
1. 23.99 €   10.00 €
    0,20 €/kapsel

Posti- ja käitlustasu 3,99 €, tellimustele alates 50 € TASUTA!


Kinkepakk "Süda"

TERVELE SÜDAMELE!

 • Kinkepakk südamele sisaldab 120 Omega-3 Cardio kapslit – kontsentreeritud kalaõli, milles suuremas kontsentratsioonis tervisele kasulikke küllastamata rasvhappeid (vähemalt 50 %):

  • Hoiab kolesterooli taset normaalsel tasemel!
  • Hoiab normaalset vererõhku!
  • Mõjub kasulikult kardiovaskulaarsele süsteemile!
  • Toetab normaalset südametööd!

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 120 kapslit
  Tavahind: 33.99 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • Soovivad ennetavalt hoolitseda oma südame eest
  • Soovivad hoida oma kolesteroolitaset kontrolli all
  • Kuuluvad kardiovaskulaarsete haiguste riskigruppi
 • Omega-3 küllastumata rasvhapetel – on võtmetähtsusega roll inimorganismis toimuvatele protsessidele. Need hoiavad veres normaalset kolesteroolitaset (tõstes „hea“ HDL kolesterooli hulka „halva“ kolesterooli arvelt“) ning vererõhku normaalsel tasemel, väldivad rasvade ladestumist vereringe elundites, trombide teket ning veresoonte lubjastumist. Omega-3 rasvhapete tarvitamine on optimaalseim vahend, et hoolitseda oma südame ja veresoonkonna eest. Lisaks atavad kaasa nägemise parandamisele ning aju funktsioneerimisele, hoiavad vaimu värske ja produktiivsena.

   

  TÄHELEPANU! Omega-3 toodete puhul ei ole kalaõli sisaldus oluline kuid jägige alati, kas tootes sisalduvad bioloogiliselt aktiivsed Omega-3 küllastumata rasvhapped EPA ja DHA, mis on toote efektiivuse jaoks otsustava tähtsusega. Meie toodetes sisaldub minimaalselt 500 mg EPA ja DHA ühes kapslis, kuuludes seetõttu vastavate näitajatega kõrgeima konsentratsiooniga ning seega ka efektiivseimate toodete hulka!

   

  Kuidas saada Omega-3-me?
  Naturaalseid Omega-3 rasvhappeid saame peamiselt merekaladest nagu lõhe, tuunikala, sardiinid ning anšoovised. Need sisaldavad inimorganismile asendamatuid rasvhappeid. Erinevalt möödunud aegadest sisaldab tänapäeval enamiku maailma rahvastiku toidulaud suurel hulgal küllastunud rasvhappeid, mida leidub eelkõige tahkestatud rasvas, seapekis, võis, piimas, munades, punases lihas ja šokolaadis. Need tõstavad „halva“ kolesterooli taset veres ja suurendavad südame-veresoonkonna haiguste ohtu. Teisalt näiteks eskimotel ja jaapanlastel, kes saavad olulise osa oma toiduvalikust merest esineb südame- ja vaskulaarprobleeme oluliselt vähem. Tõhusaks lahenduseks on kompenseerida küllastumata rasvhapete puudumine mereandide söömise või nimetatud rasvhappeid sisaldavate toidulisandite võtmisega.


  Seetõttu on soovitav täiendada regulaarselt küllastumata rasvhapete taset organimis kasutades teatavaid tooteid, mis sisaldavad Omega-3 rasvhappeid. Omega-3 rasvhapped mõjutavad positiivselt kolesterooli sisaldust veres, aidates seega säilitada terved rakumembraanid ning väldivad rasvade ladestumist südame-veresoonkonna süsteemis. Need mõjutavad positiivselt südant ning veresoonkonda ning neil on kasulik mõju ka liigestele.

  Toimeaine ühes kapslis:

  Konsentreeritud kalaõli1000 mg
  Sellest Omega-3
  küllastumata rasvhappedmin 500 mg
  EPA (eikosapentaeenhape)min 300 mg
  DHA (dokosaheksaeenhape)min 200 mg
  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 120 kapslit
  Tavahind: 33.99 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • „... Kui ma sain 50-aastaseks, tundus, et kõik on hästi, kuid ma pidin tahes-tahtmata arsti juurde minema. Olin seda edasi lükanud nii kaua kui võimalik. Olin pisut ülekaaluline ja seepärast kartsin, et mul leitakse olevat liiga kõrge veresuhkrutase. Ma nimelt armastan väga magusat. Selgus, et veresuhkrutasemega oli kõik korras, kuid minu vererõhk ning kolesteroolitase olid tõeliselt kõrged... Pidin end usaldama kas meie tervishoiusüsteemi kätesse või olukorra mitteparanemisel proovima Omega-3-me... Valisin Omega-3 Cardio, kuna selles oli kõrgeim omega-3 sisaldus, mille sarnaste toodete valikust suutsin leida. Vajasin arvestatavat tulemust... Alustasin kuue kapsliga päevas ning ühe kuu möödudes paranesid minu tervisetesti tulemused märkimisväärselt... Nüüd võtan regulaarselt päevas kaks kapslit ning kõik minu tervisenäitajad on normis...“
  Jaan K.

   

  „Mõlemal mu vanemal on kõrge vererõhk ja kolesteroolitase... Üldiselt üritan elada tervislikult, söön palju puu- ja juurvilju ning väldin raskestiseeditavaid ja rasvaseid toite. Üritan ka trenni teha, kuigi see ei õnnestu päris regulaarselt... Minu toitumisspetsialistist sõber ütles mulle, et suure tõenäosusega pärin oma vanemate tervisehädad. Ta soovitas südame eest hoolitsemisega alustada esimesel võimalusel ning teha seda regulaarselt... Kuna vihkan kala ja kalaõli, mida lapsena võtma pidin, otsustasin kasutada omega-3-me sisaldavat toodet. Omega-3 Cardio näis mulle huvitav, kuna tegu on kontsentreeritud tootega, päevas ei pea võtma suurt hulka kapsleid ning hind on soodne... Kuna toodet sai lisaks veel proovida tasuta, ei kahelnud ma üldse. Valisin võimaluse, et tabletid postitatakse mulle iga 20 päeva tagant ning nüüd ei pea ma enam millegi pärast muretsema.“


  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 120 kapslit
  Tavahind: 33.99 €   Kõik tooted kategoorias Meestele

  © 2010-2022 Helvetia Apotheke