Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Kinkepakk
toidulisand


Tellin

Kogus (tk)HindSääst
1. 23.99 €   12.00 €
    0,20 €/tablett

Posti- ja käitlustasu 3,99 €, tellimustele alates 50 € TASUTA!


Kinkepakk "Luudele"

TUGEVATE NING TERVETE LUUDE HEAKS!

 • Suur Fitbones K2 kinkepakk (120 tabletti) – naturaalne kaltsiumi ja teiste ainete allikas, mis on vajalikud kaltsiumi efektiivseks imendumiseks ja omastamiseks (K2-vitamiin, D-vitamiin, magneesium, tsink, fosfor) teie luude kõige efektiivsema toetamise jaoks:

  • Tugevdab ja kaitseb luid ja hambaid!
  • Aitab kaasa lihaste ja närvide paremale funktsioneerimisele!
  • Sisaldab looduslikku K2-vitamiini!

  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 tabletti
  Kogus: 120 tabletti
  Tavahind: 35.99 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • kardavad kaltsiumi kaotust luudes
  • liiguvad vähe
  • taastuvad pärast luumurdu
  • vanemad inimesed
  • menopausijärgsed naised
  • teismelised, rasedad ja imetavad naised
  • suitsetajad ja need, kes tarbivad liigselt alkoholi
  • tarbivad vähe piima ja piimatooteid
 • Kaltsium – kuulub biogeensete elementide hulka, on oluline kõigile elusorganismidele. See on oluline tervete luude ja hammaste jaoks. Samuti toetab lihaste ja närvide funktsioone, vere hüübimist ja energia ainevahetust. Selle peamiseks allikaks toidus on piim ja piimatooted. Kaltsiumiküllaldasest olemasolust üksi ei piisa, selle tõhusaks omastamiseks ja ladestumiseks luudes on vaja eriti D-vitamiini, fosforit ja magneesiumi, samuti K-vitamiini, sageli soovitatakse C- ja E-vitamiini ja tsinki (antioksüdandid), mangaani ja boori.

   

  K-vitamiin – on rasvlahustuv vitamiin, mis on oluline tervete luude säilitamiseks (mõjutab kaltsiumi omastamist organismis ja selle ladestumist luudes), ning millel on oluline mõju vere hüübimisele. K-vitamiin eksisteeribkahes looduslikus vormis – K1 ja K2. K1-vitamiin (füllokinoon) on eriti oluline vere hüübimisele, K2-vitamiin (menakinoon) ainevahetusele ja luude mineraliseerumisele. Euroopalik toitumine sisaldab tavaliselt palju enam K1-vitamiini (selle allikad on peamiselt kapsas, brokkoli, spinat, petersell, lehtkapsas, tomatid, porgandid ja kibuvitsamarjad) kui K2-vitamiini. SEETÕTTU SOOVITAME TÕHUSAKS LUUDE EEST HOOLITSEMISEKS K2-VITAMIINI LOODUSLIKKU VORMI!

   

  K2-vitamiin – me kasutame patenteeritud looduslikku K2-vitamiini allikat MenaQ7®, mis on saadud sojaubade kääritamise teel. InspiratsiooniksK2-vitamiini saamiseks sel viisil oli Jaapani rahvustoit natto, mis on üks kõige rikkamaid loodusliku, parima biosaadavusega K2-vitamiini allikaid, ning mida on antiikajast alates kasutatud luude ja südame eest hoolitsemisel. K2-vitamiin on samuti oluline kaltsiumi transpordiks vereringest luudesse, et vältida selle ladestumist veresoontes, mis võib põhjustada veresoonte läbilaskvuse vähenemist.

   

  D-vitamiin – sünteesitakse nahas päikesekiirguse toimel, sisaldub samuti seentes, kakaos, pärmis, tomatites, kalaõlis, piimas, maksas ja munakollases. See osaleb ka kaltsiumi ja fosfori resorptsioonil (imendumisel) soolestikus – sel on märkimisväärne mõju kaltsiumi ja fosfori imendumisele ja omastamisele ning luude ja hammaste tervisele. See mõjub soodsalt immuunsüsteemi jalihaste funktsioneerimisele. D-vitamiini puudus põhjustab muutusi ja mõnikord seljaaju deformatsiooni.

   

  Magneesium – on mineraalaine, mis on oluline kaltsiumi efektiivseks omastamiseks organismis – sel on soodne mõju luude ja hammaste tervisele. Samuti on see oluline lihaste ja närvide korralikuks toimimiseks, aitab vähendada väsimust ja hoida alal normaalseid vaimseid funktsioone.

   

  Fosfor – esineb kõikides elusorganismides, on deponeeritud eelkõige luudes ja hammastes, on samuti oluliste orgaaniliste molekulide (DNA, RNA, ATP, lipiidid) koostisosa. Mõjutab rakumembraanide funktsiooni, energia metabolismi, tal on soodne mõju luude ja hammaste kvaliteedile.

   

  Boor – mineraalaine, mis mõjutab teiste mineraalide, eriti kaltsiumi, ainevahetust organismis. Ta esineb enamikus puu- ja köögiviljades, väga väikeses koguses ka lihas ja kalas.

   

  Tsink – kuigi see esineb inimkehas suhteliselt väikeses koguses (täiskasvanud inimese keha sisaldab ainult umbes 2 g tsinki), on sel erakordselt oluline mõju kogu organismile. Ta toetab immuunsüsteemi, kaitseb oksüdeerumise eest, omab kasulikku mõju viljakusele, nägemisele, nahale, juustele, küünteleja luudele.

   

  C-vitamiin – vees lahustuv vitamiin, mis toetab kollageeni moodustumist, mis on vajalik luude, hammaste, naha ja kõhre normaalseks arenguks. Lisaks on sellel palju muid funktsioone - see kaitseb rakke vabade radikaalide eest, stimuleerib närvisüsteemi ja immuunsust, vähendab väsimust ja kurnatust.

   

  E-vitamiin – on rasvlahustuv vitamiin, mis toimib olulise antioksüdandina – kaitseb rakke vabade radikaalide kahjustuste eest ja aeglustab seeläbi vananemisprotsessi.

   

  Kollageen – vees lahustumatu valk, mis on põhiline sidekoe ehituselement. See moodustab üle veerandi kõigist valkudest inimorganismis.

   

  Kes peaks muretsema luumassi vähenemise pärast?
  Luumassi vähenemist seostatakse ka luustruktuuri puudustega (luudes moodustuvad poorid, toimub kaltsiumi ja teiste mineraalainete kadu), mis põhjustab luustiku suurenenud haprust. Kuna protsess kulgeb märkamatult, on see veel eriti ohtlik – seisund avastatakse hilises staadiumis kui juba on tekkinud luumurd. Seetõttu on väga oluline, et eriti riskirühmad pööraksid luuhooldusele jätkuvat tähelepanu. Riskirühma kuuluvad peamiselt eakad inimesed, sest koos vanusega toimub loomulik luukoe kadu, menopausijärgsed naised, kuna hormoonide (östrogeeni) taseme langus aitab kaasa luumassi vähenemisele ning inimesed, kes ei liigu piisavalt või kelle toidus ei sisaldu piisavalt kaltsiumit ning D- ja K2-vitamiini. Kõige tõhusam luude hõrenemise ennetusmeede on toitumine – tarbida tuleks rohkesti kaltsiumit ning kaltsiumi imendumiseks ja omastamiseks vajalikke aineid (magneesium, fosfor, D-vitamiin, K2-vitamiin); oluline on ka piisav ja mitmekesine liikumine, eriti noores eas, kui luubaas alles moodustub.

  Toimeaine kahes tabletis:

  Aktiivsed toimeained kahes tabletis (min. soovitatav ööpäevane annus):
  Kaltsium420,0 mg52% SPN
  Magneesium67,5 mg18% SPN
  Vitamiin K275,0 ųg100% SPN
  Vitamiin D35,0 ųg100% SPN
  Fosfor207,6 mg30% SPN
  Boor300,0 μg-
  Tsink5,0 mg50% SPN
  Vitamiin E8,0 mg67% SPN
  Vitamiin C40,0 mg50% SPN
  Kollageen hüdrolüsaat302,5 mg-
  *SPN – soovitatav päevanorm; - ei ole määratud
  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 tabletti

  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 tabletti
  Kogus: 120 tabletti
  Tavahind: 35.99 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis 07.09.2009 30.11.2011


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 •  

   


  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 tabletti
  Kogus: 120 tabletti
  Tavahind: 35.99 €   Kõik tooted kategoorias Liigesed/luud

  © 2010-2022 Helvetia Apotheke