Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

ArthroPrim<sup>®</sup> Rapid, LIIKUMINE ILMA PIIRANGUTETA!
toidulisand


Regulaartellimus

Soodushind:11.98 €
0,30 €/tablett
Sääst 2 €

Posti- ja käitlustasu TASUTA!


ArthroPrim® Rapid

LIIKUMINE ILMA PIIRANGUTETA!

 • Sisaldab glükosamiini, kondroitiini, boswellia ekstrakti ning mineraalainete kompleksi (mangaan ja vask), mis aitavad hoida liigeseid heas seisukorras ning hoolitseda sidekoe eest:

  • Hoiab liigesed heas seisukorras!
  • Toetab liigeste tugevust ja elastsust!
  • Soodustab paremat liikuvust!

  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 tabletti
  Kogus: 40 tabletti
  Tavahind: 13.98 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • on liigeste kulumine (vanus, pingeline füüsiline tegevus, sport)
  • on liigestustega probleeme
  • on hommikuti liigesjäikus

   

 • Glükoosamiin – keha enda glükoosi derivaat, on liigesekõhre ja sidekoe peamine ehitusmaterjal.

   

  Kondroitiin – kuulub polüsahhariidide hulka ning on ekstratsellulaarse kõhremassi põhikomponendiks. Vedelik („liigesevaha“) mida kondroitiin aitab kõhres hoida, toimib nö amortisaatorina.

   

  Boswellia serrata – on 2-8 meetri kõrgune kuumades, kuivades ja mägistes piirkondades nagu näiteks India, Kesk-Ida ning Põhja-Ameerika kasvav puu. Puutüve koorde või okstesse tehakse sisselõige, et saada haruldast aromaatset vaiku. Seda vaiku kasutati näiteks Vana-Egiptuses palsameerimisel ning seda on alati hinnatud ka India (Ayurveda) ja Araabia traditsioonilises meditsiinis. Sajandeid on vaiku kasutatud viirukite tootmises, mis on paljude usutseremooniate väga oluline osa. Vaik on rikkalik oma toimeainete poolest – süsivesikud, eeterlikud õlid ning eriti boswellia happed, millel on kasulik mõju liigeste puhastamisele ning liigeste heas seisukorras hoidmisele. Mõjutab positiivselt seedimist ja hingamist, toetab ka südamefunktsioone ja psüühikat. Meie kasutame kõrge konsentratsiooniga ja seetõttu väga efektiivset boswellia ekstrakti, mis sisaldab vähemalt 85% boswellia happeid!

   

  Mangaan – on mikroelement, mille peamisteks allikateks inimorganismile on taimsed allikad – teravili, spinat, pähklid, herned, oliivid ja mustikad. Mangaan on oluline energia õigeks ainevahetuseks ning rakkude kaitseks vabade radikaalide vastu. Aitab hoida luude head seisundit ja tagab sidekoe normaalse hoolduse – seega hoolitseb parema liikuvuse eest.

   

  Vask – inimesele väga oluline element, mida sisaldub maksas, pähklites, seentes, kakaos, koorikloomades ja molluskites. Vask kaitseb rakke vabade radikaalide eest, toetab närvisüsteemi õiget toimimist, oluline raua imendumisel, juuste ja küünte pigmentatsiooniks, õigeks energia ainevahetuseks ning sidekoe normaalse seisundi hoidmiseks, tagades seega parema liikuvuse.

   

  Tsink – kuigi tsinki on inimkehas väga vähe (täiskasvanu organism sisaldab vaid umbes 2gr tsinki), on sellel erakordselt oluline mõju kogu organismile. See toetab immuunsüsteemi funktsioone, kaitseb oksüdatsiooni eest, omab kasulikku mõju viljakusele, nägemisele, nahale, küüntele ja juustele. Tsinki sisaldavad enim loomsed toiduained – maks. Piim, punane liha, munakollased, austrid ning vähemal määral ka taimsed toidud – täsiteratooted, pähklid, kõrvitsaseemned ja oad.

  Toimeaine kahes tabletis (minimaalne soovitatav päevanorm):

  Glükosamiinsulfaat 2KCI1.000 mg-
  Kondroitiinsulfaat naatrium400 mg-
  Boswellia serrata ekstrakt164 mg-
  (min. 85% of boswellia happeid)
  Tsink3 mg30% SPN
  Mangaan1 mg50% SPN
  Vask515,6 μg51,6% SPN
  *SPN – soovitatav päevanorm; - pole määratud
  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 tabletti

  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 tabletti
  Kogus: 40 tabletti
  Tavahind: 13.98 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • Kliendi ülevaade on ettevalmistamisel

  Soovitatav päevane annus:  2 - 4 tabletti
  Kogus: 40 tabletti
  Tavahind: 13.98 €   Kõik tooted kategoorias Liigesed/luud

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke