Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Kinkepakk
toidulisand


Tellin

Kogus (tk)HindSääst
1. 25.79 €   14.00 €
    0,14 €/kapsel

Posti- ja käitlustasu 3,99 €, tellimustele alates 50 € TASUTA!


Kinkepakk "Liigesed"

KAASAEGNE RETSEPT TERVETE LIIGESTE HEAKS!

 • Kinkepakk 180 ArthroPrim Plus kapslit. Kombinatsioon traditsioonilisest Idamaisest meditsiinist ning uusimast tehnoloogiast ingveri ja kurkumi töötlemisel võimaldab käivitada ja oluliselt tugevdada organismi loomulikke kaitsemehhanisme, omades positiivset mõju liigestele.

  • Positiivne mõju liigestele ja luudele!
  • Toetab liigeste liikuvust!
  • Aitab kaitsta liigeseid!

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 180 kapslit
  Tavahind: 39.79 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • tal on probleeme liigeste
  • ta tahab, et parandada liikuvust
  • ei liigu piisavalt

   

 • Kurkum – Ayurvedas (India traditsioonilise meditsiini süsteem) on seda kasutatud juba 4 tuhat aastat. See kuulub vanimate teadaolevate maitseainete hulka. Hiljem hakkasin Inglased seda segama teiste maitsetaimedega ning sellega töötati välja kuulus karri. Kurkum on traditsiooniliselt kasutusel olnud toiduaine tööstuses (säilitab, hoiab hea ilme, värskuse ja toiteväärtuse). Laboratoorsed uuringud on tõestanud, et kõige imelisemad kurkumi omadused tulevad kurkumiinist (pigment, mis annab sellele tüüpilise kollase värvi). Kurkumiin on väga tugev antioksüdant. See mõjutab paljusid ainevahetuslike ja ensümaatilisi protsesse kehas and stimuleerib otseselt raku immuunsust ning hoiab keha vastupidavana. Hoiab liigesed tugevad ning tagab parema liikuvuse.

   

  Ingver – pärineb Kagu-Aasiast ja seda on kasutatud enam kui 3 tuhat aastat, mitte ainult Aasia köögis vaid ka kui looduslikku ravimit. Euroopasse jõudis ingver juba antiik ajal ning selle populaarsus on kasvanud pidevalt. Ingver on kõrge taim (1,5m) kollaste õisikutega. Seda kasvatatakse mahlaste risoomide pärast, mis on umbes 10cm pikad ning millel on meeldiv intensiivne maitse. Peale selle, et ingver muudab toidu maitsvamaks, omab see tugevat mõju ka seedimisele ning kasutatakse edukalt ka haiguse korral. Toetab vereringet ning parandab verepilti perifeersetes kohtades (aju,käed,jalad). See on kui antioksüdand, mis aeglustab vananemist ning mõjutab hästi südametegevust. Toetab loomulikku vastupidavust.

   

  Lüsiin – on asendamatu aminohape, s.t aine mida inimese keha ei suuda ise toota ning mida tuleb saada söögist. Lüsiini peetakse kõige olulisemaks aminohappeks toidus. Enamasti leidub kalas, paremasanis, sea- ja veiselihas, sojas, läätses, ubades ja maapähklites. Väga oluline kõikide valkude ehituses.

   

  Foolhape (vitamiin B9) – seda leidub peamiselt rohelistes köögiviljades (optimaalselt – toores olekus). See toetab normaalset füüsilist aktiivsust ning on väga oluline vereloome jaoks. Vitamiin osaleb rakkude jagunemise protsessis, s.o loote õiges kasvamises ja arengus, mistõttu on raseduse ajal soovitatavad suuremad foolhappe kogused. Samuti aitab see kaasa immuunsüsteemi korralikule funktsioneerimisele ning vähendab väsimust ja kurnatust.

  Toimeaine ühes kapslis:

  Kollajuur200 mg
  L-lüsiin150 mg
  Ingver50 mg
  Foolhape200 µg100% SPN
  *SPN – soovitatav päevanorm
  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 180 kapslit
  Tavahind: 39.79 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis 07.09.2009


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • „... Juba alates kolmekümne viiendast eluaastast on mul olnud probleeme liigestega. Asi läks hullemaks ja liikumine muutus vaevaliseks... 45-aastaselt oli mu seisund halvem kui mu 70ndates eluaastates emal ning näis, et olukorda saab parandada vaid radikaalse sekkumisega. Seda ma aga ei soovinud – nii proovisin kõike võimalikku, kuid mu seisund ei muutunud. Kui aga hakkasin kasutama ArthoPrim Plusi, hakkas olukord paranema... Vaevused taandusid aegamööda ning ma suutsin jälle normaalselt liikuda... Kasutan ArthroPrim Plusi regulaarselt, et hoida oma liigeseid heas vormis ning praeguseks ei ole igapäevased pikad jalutuskäigud koeraga minu jaoks enam probleem...“
  Maria L.


  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 180 kapslit
  Tavahind: 39.79 €   Kõik tooted kategoorias Liigesed/luud

  © 2010-2022 Helvetia Apotheke