Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

ImunoComplex, TRADITSIOONILINE RETSEPT!
toidulisand


Regulaartellimus

Soodushind:8.99 €
0,07 €/kapsel
Sääst 2 €

Posti- ja käitlustasu TASUTA!


ImunoComplex

TRADITSIOONILINE RETSEPT!

 • Kinkepakk 120 ImunoComplex kapslit! Kolme Hiina rahvameditsiinis ohtralt kasutusel oleva taime kompleks: astelpaju, austerservik ja ingver, millele on lisatud tsinki, mis aitab kaasa imuunsüsteemi normaalsele talitlusele:

  • Toetab immuunsüsteemi!
  • Kergendab hingamist!
  • Parandab hingamisteede tervist!

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 120 kapslit
  Tavahind: 10.99 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • kes tahavad toetada oma immuunsüsteemi
  • kes peavad kandma hoolt ülemiste hingamisteede eest
  • kes kannatavad hingamisprobleemide all
  • kes tahavad suurendada keha loomulikku vastupanuvõimet
  • kes tahavad valmistuda riskantseteks aastaaegadeks (sügisene ja
  • kevadine viiruste hooaeg)
  • kes tunnevad väsimust
  • kes tahavad keha üleüldiselt tugevamaks muuta
 • Astelpaju – on Kesk-Aasiast pärinev ilusate väikeste oranžide marjadega põõsas. See oli populaarne Mongoolia, India, Hiina ja Tiibeti rahvameditsiinis – kirjalikud allikad selle kasutamise kohta ulatuvad pea 3000 aasta taha. Taime ladinakeelne nimi Hipophae pärineb Vana-Kreekast ja tähendab „säravat hobust”, kuna loomadel, kes sõid astelpajupõõsast, oli särav karv ja terve välimus. Astelpaju viljad sisaldavad rikkalikult C-vitamiini, mistõttu kutsutakse taime vahel põhjamaiseks sidrunipuuks (see sisaldab umbes 10 korda rohkem C-vitamiini kui apelsin ja ühest marjast päevas piisab, et varustada inimkeha soovitusliku päevase vitamiinikogusega). Samuti sisaldab astelpaju beetakaroteeni, B-, D-, E-, K- ja P-vitamiine, flavonoide, tanniine, mineraale ning küllastumata omega-3, 6, 7 ja 9 rasvhappeid. Viimasel ajal on astelpaju populaarsus kiirel tõusuteel ja seda loetakse sageli nii-öelda supertoitude hulka kuuluvaks.

   

  Austerservik – on söögiseen, mis on parasvöötme kliimavööndis suhteliselt levinud. See kasvab puidul või surnud puudel ja kändudel, moodustades neil tüüpilisi seenekobaraid, kusjuures vahel võib koloonia kaal ulatuda kuni kümnete kilodeni. Seene värv ja kuju meenutab austri oma ning sellest tuleneb ka nimi „austerservik”. Juba aastatuhandeid on austerservikutel lisaks kokakunsti delikatessiks olemisele oluline roll Hiina ja Jaapani rahvameditsiinis. Austerservik sisaldab rikkalikult B- ja D-vitamiine, mineraale (iseäranis vaske, seleeni, tsinki ja kaaliumit), kiudaineid ning polüsahhariide. Selle kõige väärtuslikumaks koostisaineks peetakse beeta-glükaani. Oma tootes kasutame austerserviku ekstrakti, milles on tagatud vähemalt 30% beeta-glükaanide sisaldus.

   

  Ingver – on umbes pooleteise meetri kõrgune kollaste õitega taim. See pärineb Kagu-Aasiast ning lisaks sellele, et ingverit on juba üle 3000 aasta kasutatud Aasia köögis, on see kasutusel ka Hiina ja India rahvameditsiinis. Taim levis Euroopasse iidsetel aegadel ning ka Vana-Kreekas ja Vana-Roomas oli see populaarne vürts. Ingverijuur sisaldab üle 600 koostisosa – iseäranis eetrlikke õlisid, vitamiine (A, C, E), mineraale (magneesium, naatrium, kaalium, fosfor, kaltsium, raud) ja ingverool, mis annab ingverile terava maitse. Ingver on kasulik seedimisele, südame- ja lihaste tööle, samuti veresuhkru tasemele, ning see suurendab vastupidavust väsimusele. Taim soodustab lihaste liikuvust ja aitab hommikuse lihasjäikuse korral, toetab hea tuju säilitamist ja kaalu kaotamist. Ingveril on oluline antioksüdandi mõju – see toetab immuunsüsteemi ja keha loomulikku vastupanuvõimet. See aitab kaitsta hingamisteede limaskesta ja säilitada seal piisava eritise tekke, panustab hingamisteede tervisesse ja muudab hingamise meeldivamaks.

   

  Tsink – on oluline mineraalaine. Kuigi seda on inimkehas suhteliselt väikeses koguses (täiskasvanu keha sisaldab ainult ligikaudu 2 g tsinki), on sellel kogu organismile erakordselt suur mõju. See aitab kaasa immuunsüsteemi toimimisele, aitab oksüdeerumise vastu, ning on kasuliku mõjuga viljakusele, nägemisele, nahale, juustele, küüntele ja luudele. Tsinki leidub nii loomses toidus, nt maksas, piimas, tumedas lihas, munakollases, austrites, kui taimses toidus, nt täisteraleivas, pähklites, kõrvitsaseemnetes ja ubades.

  Toimeaine ühes kapslis:

  Austerserviku ekstrakt270 mg-
  Astelpaju viljade kuivatatud mahl100 mg-
  Ingver25 mg-
  Tsink5 mg50% NRV
  *NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus; - ei ole määratud
  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 120 kapslit
  Tavahind: 10.99 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • Kliendi ülevaade on ettevalmistamisel

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 120 kapslit
  Tavahind: 10.99 €   Kõik tooted kategoorias Immuunsus

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke