Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Colostrum Super, TOETAGE OMA KAITSEVÕIMET!
toidulisand


Regulaartellimus

Soodushind:9.99 €
0,50 €/kapsel
Sääst 2 €

Posti- ja käitlustasu TASUTA!


Colostrum Super

TOETAGE OMA KAITSEVÕIMET!

 • Ainulaadne kombinatsioon ternespiimast, vadakuvalgust, isoflavonoididest ja tsingist, mis kaitseb rakke oksüdatiivse stressi ees (vabade radikaalide) ja toetab normaalset immuunsüsteemi funktsioneerimist.

  • Toetab loomulikku kaitsevõimet!
  • Tugevdab immuunsust!
  • Tõstab organismi loomulikku vastupanuvõimet!

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 20 kapslit
  Tavahind: 11.99 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • soovivad tugevdada immuunsüsteemi
  • kel esinevad sagedased ülemiste hingamisteede probleemid
  • füüsiliselt või psühholoogiliset koormatud ja/või stressis
  • kes vajavad immuunsustuge
  • taastuvad
 • Ternespiim – on ainulaadne valk, mis tekib emas juba paar tundi peale lapse sündi ning laps saab selle ema rinnast. See sisaldab ebatavaliselt suurt kogust immunoglobuliine. Meie tootes kasutame veiste ternespiima kõrgeima kvaliteediga colostrum IgG60 (miinimum kogus immunoglobuliine (60%). Võrreldes inimese colostrumiga on veiste oma 30-40 korda rikkalikumate toimeainetega! Traditsiooniliselt on seda kasutatud Ameerikas, Indias ning ka Euroopas, kus seda kasutati eelkõige laste organismi tugevdamiseks. Ternespiima eeliseks on see, et ta toimib otse sooltes kus on immuunsüsteemi kõige olulisem osa (80%). Üldiselt peetakse colostrumi üheks kõige väärtuslikumaks looduslikuks koostisosaks.

   

  Vadakuvalgud – sisaldavad väga suures koguses laktoglobuiine, laktaalbumiine ja laktoferriine. Vadakut hinnatakse eelkõige kõrge bioloogilise väärtuse pärast.

   

  Isoflavonoidid – on vitamiinidele sarnased koostisosad, sellepärast tihti kutsutud ka P vitamiiniks. Enamasti leidub puu- ja juurviljades. Tihti esineb koos C-vitamiiniga, mis suurendab imendumist ja effektiivsust. Mõjutavad tugevasti kardio-vaskuliinset toimimist ning luude struktuuri.

   

  Tsink – on oluline mineraal, mida saab nii loomsest kui taimsest toidust. See toetab immuunsüsteemi funktsioneerimist, kaitseb oksüdeerimise vastu, mõjub positiivselt viljakusele, nägemisele, nahale, juustele, küüntele ja luustikule

  Toimeaine ühes kapslis:

  Kolostrum250 mg
  Vadakuvalk50 mg
  Punase ristiku
  ekstrakt(min 20%
  isoflavonoide)40 mg
  Tsink15 mg150% SPN
  SPN* - soovitatav päevanorm
  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 20 kapslit
  Tavahind: 11.99 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • „... Kui mu vanim lapselaps Kathy kooli läks, oli tal sageli terviseprobleeme ning ta jäi seetõttu teistest palju maha. Mul oli temast kahju; asjaga tegelesingi eelkõige mina, sest tüdruku vanematel on palju tegemist ja mina jäin pensionile – nii on mul piisavalt aega... Kaalusin karastamist, alternatiivset lähenemist, kuni märkasin Colostrum Superi reklaami. See tuletas mulle meelde, kuidas vanaema oli mulle alati rääkinud, et ajal, mil tervishoiusüsteemi praktiliselt polnud, anti väikestele lastele organismi tugevdamiseks alati ternespiima... Näis, et tegu on niiöelda ettemääratusega ning ostsingi kohe kolm pakki... Andsin Kathyle ühe tableti hommikul ja ühe õhtul ning peagi tüdruku tervisehädad lõppesid! Täna annan Colostrum Superit kõigile oma lapselastele, eriti enne riskiperioodi sügisel ja kevadel ning nad haigestuvad tõesti vaid haruharva.“
  Emilia M.


  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 20 kapslit
  Tavahind: 11.99 €   Kõik tooted kategoorias Immuunsus

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke