Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Pakendis 3x
vedelik toidulisand


Tellin

Kogus (tk)HindSääst
1. 23.97 €   15.00 €
    0,03 €/ml

Posti- ja käitlustasu 3,99 €, tellimustele alates 50 € TASUTA!


Pakendis 3x "siirup" täiskasvanule

KÖHA JA KÜLMETUSTE HOOAJAKS!

 • ImunoActive Forte on C-vitamiiniga rikastatud toidulisand, mis aitab kaasa immuunsüsteemi nõuetekohasele toimimisele, süstlehise teelehe ja hariliku nurmenuku ekstraktid, mis tugevdavad hingamisteede tervist ja emajuure, leedri, lagritsa ja tüümianiekstraktid, mis toetavad hingamisteede limaskesta normaalset talitlust, omavad rahustavat toimet kurgule ja hingamisteedele, hõlbustab rögaeritust ning leevendavad kuiva köha. Vedelikku on kerge neelata.

  • Toetab immuunsust ja hingamisteede tervist!
  • Toob leevendust ärritunud kurgule!
  • Aitab käheduse, köha ja külmetuse korral!
    

  Soovitatav päevane annus:  45 ml
  Kogus: 750 ml
  Tavahind: 38.97 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • kes köhivad
  • kes on külmetunud
  • kellel on ärritunud kurk
  • kellel on käheduse
  • kellel on raske hingata
  • kes soovib oma immuunsust tugevdada
  • kes peab hoolitsema oma ülemiste hingamisteede eest
  • kes ei neela tablette
 • ImunoActive Forte

  Süstlehine teeleht - on Euroopas ja Aasias leiduv ravimtaim, mis on järk-järgult levinud üle maailma. Traditsiooniliselt on seda kasutatud just hingamisteede haiguste puhul, organismi puhastamiseks ja tugevdamiseks ning pindmiste vigastuste raviks. Peamiselt sisaldab see lima, tanniine, kibeaineid, glükosiide, C-vitamiini ja tsinki. Süstlehine teeleht toetab hingamisteede tervist, aitab kaitsta hingamisteede limaskesti, pakub leevendust ärritunud kurgule ning lõõgastab hingamiselundkonna lihaseid.

   

  Leeder - on põõsas, mis on üks olulisimaid ravimtaimi Euroopas ning mis kasvab peamiselt Euroopa ja Aasia paras- ja subtroopilises vöötmes. Tavaliselt korjatakse selle õisi ja marju, mis sisaldavad rikkalikult glükosiide, orgaanilisi happeid, antotsüaniine, karoteene ja vitamiine (B ja C). Leeder aitab hoida normaalset veresuhkru taset ning kaalu, toetab vereringet. Rikkalik antioksüdantide sisaldus kaitseb rakke ja kudesid kahjustuste eest, toetab immuunsust ja vastupanuvõimet. Omab kasulikku toimet hingamisteedele, kaitseb hingamisteede limaskesti, rahustab kurku, aitab köha, käheduse ja külmetuse korral. Aitab keha puhastada ja soodustab higistamist.

   

  Nurmenukk - on väike kauni kollase õiega mitmeaastane taim, mis on kevade sümboliks. Taim on laialdaselt levinud suuremas osas Euroopas ja Aasias. Kaua aega on nurmenuku noortest lehtedest valmistatud salatit, õisi ja juuri kasutatakse rahvameditsiinis. Taime olulisusest annab aimu tema vana-kreekakeelne nimi „seitsme jumala lill“. Nurmenuku õied sisaldavad peamiselt saponiine, eeterlike õlisid, flavonoide, glükosiide ja karoteeni. Nurmenukul on oksüdeerumisvastased omadused – see kaitseb rakke kahjustuste ja vananemise eest. Samuti toetab ülemiste hingamisteede tervist, leevendab ärritunud kurku ning mõjub hästi neelule ja häälepaeltele. Mõjub soodsalt ka vereringele, aitab saavutada füüsilist ja vaimset heaolu.

   

  Tüümian - on nõmm-liivatee lähedane sugulane, mis on enam levinud Vahemere ääres, ent on järk-järgult liikunud ka teistesse Euroopa osadesse. Taim oli populaarne maitseaine ja oluline rahvameditsiini osa juba Vana-Kreekas. Tüümian sisaldab peamiselt eeterlike õlisid, tanniine, kibeaineid ja flavoone, sellel on antibakteriaalsed ja oksüdeerumisvastased omadused, kaitseb rakke kahjustuste ja vananemise eest. Toetab immuunsust ja keha vastupanuvõimet, toetab ülemiste hingamisteede tervist. Kaitseb hingamisteede limaskesta, rahustab kurgu, bronhide ja hingamisteede ärritust, hõlbustab rögaeritust ning leevendab kuiva köha. Lisaks on seda traditsiooniliselt kasutatud seedekulgla peristaltika, seedimise ja kaalulangetamise toetamiseks.

   

  Lagritsa-magusjuur - on Vahemere äärest pärit ravimtaim, mis on rahvameditsiinis kasutusel olnud juba ammustest aegadest. Oma nime on taim saanud tänud magusale maitsele. Lagritsa-magusjuure juur sisaldab rikkalikult glükosiide, flavonoide, eeterlike õlisid, steroole ja saponiine, millest kõige olulisemaks peetakse glütsürrisiini. Traditsiooniliselt on seda kasutatud seedimise soodustamiseks, samuti on sellel toniseerivad omadused – annab energiat ja elujõudu, mõjub positiivselt liigestele, nahale, kuseteedele, eesnäärmele, reproduktiiv- ja närvisüsteemile. Taimel on olulised oksüdeerumisvastased omadused, toetab immuunsust ja hingamisteede tervist, rahustab ülemisi hingamisteid ja aitab need puhtana hoida.

   

  Emajuur - on ebatavaliselt pikaealine ravimtaim, mis võib kasvada kuni kuuskümmend aastat. Algselt Balkani ja Apenniini poolsaartelt ning Alpidest ja Pürenee poolsaarelt leitud taim on hiljem levinud ka teistesse Euroopa piirkondadesse. Juure suur kibeaine sisaldus annab sellele äärmiselt kibeda maitse. Traditsiooniliselt on seda kasutatud rahvameditsiinis kibedate vedelike ehk bitterite tootmisel. Toetab seedimist ja söögiisu, annab kehale energiat ja elujõudu ning aitab vastu seista vaimsele ja füüsilisele kurnatusele.

   

  C-vitamiin - on elu ja tervise jaoks ülioluline kuna selle täita on organismis mitmed funktsioonid: vitamiinil on oksüdeerumisvastased omadused (kaitseb rakke vabade radikaalide eest), toetab närvi- ja immuunsüsteemi, vähendab kurnatust ja väsimust. On oluline aminohapete ja kollageeni sünteesimisel, mis on sidekudede osa. C-vitamiinil on tähtis roll ka veresoonte tugevdamisel ning korrapärane vitamiini tarbimine toetab veresoonkonna normaalset toimimist. C-vitamiin toetab raua imendumist, luude, hammaste ja kõhrede arengut, toetab valgete vereliblede tootmist ja kasvamist. Erinevalt paljudest loomaliikidest ei suuda inimene C-vitamiini kehas ise toota, mistõttu on oluline seda toiduga tarbida. Rikkalikumad allikad on kibuvits, must sõstar, kiivi, brokoli, punane sõstar, papaia, apelsin, sidrun ja lillkapsas. Kuna C-vitamiin on äärmiselt temperatuuritundlik, väheneb kuumutamisel vitamiini kogus toidus pea poole võrra, mistõttu on soovitatud köögi- ja puuvilju süüa toorelt.

   

  Toimeaine 15 ml:

  Soovitatav päevane annus:  45 ml

  Soovitatav päevane annus:  45 ml
  Kogus: 750 ml
  Tavahind: 38.97 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • Kliendi ülevaade on ettevalmistamisel

  Soovitatav päevane annus:  45 ml
  Kogus: 750 ml
  Tavahind: 38.97 €   Kõik tooted kategoorias Immuunsus

  © 2010-2021 Helvetia Apotheke