Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Pakendis 3x
vedelik toidulisand


Tellin

Kogus (tk)HindSääst
1. 23.97 €   15.00 €
    0,03 €/ml

Posti- ja käitlustasu 3,99 €, tellimustele alates 50 € TASUTA!


Pakendis 3x "siirup" lastele

KÖHA JA KÜLMETUSTE HOOAJAKS!

 • ImunoActive on rikastatud taruvaigu (proopolis), austerserviku ekstrakti ja C-vitamiiniga, mis aitab kaasa immuunsüsteemi korrektsele toimimisele, ning nõmm-liivatee, süstlehise teelehe ja basiiliku ekstraktidega, mis aitavad kaasa hingamisteede tervisele. Vedelas vormis, mida lapsed eriti hindavad.

  • Toetab immuunsust ja hingamisteede tervist!
  • Toob leevendust ärritunud kurgule!
  • Aitab käheduse, köha ja külmetuse korral!
    

  Soovitatav päevane annus:  15 ml
  Kogus: 750 ml
  Tavahind: 38.97 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • kes köhivad
  • kes on külmetunud
  • kellel on ärritunud kurk
  • kellel on käheduse
  • kellel on raske hingata
  • kes soovib oma immuunsust tugevdada
  • kes peab hoolitsema oma ülemiste hingamisteede eest
  • eriti lastele, kellele ei meeldi tablette võtta

   

 • ImunoActive

  Süstlehine teeleht - on Euroopas ja Aasias leiduv ravimtaim, mis on järk-järgult levinud üle maailma. Traditsiooniliselt on seda kasutatud just hingamisteede haiguste puhul, organismi puhastamiseks ja tugevdamiseks ning ka pindmiste vigastuste raviks. Peamiselt sisaldab see lima, tanniine, kibeaineid, glükosiide, C-vitamiini ja tsinki. Süstlehine teeleht toetab hingamisteede tervist, aitab kaitsta hingamisteede limaskesti, pakub leevendust ärritunud kurgule ning lõõgastab hingamiselundkonna lihaseid.

   

  Basiilik - on aromaatne taim, mis pärineb Indiast ning on levinud ka Euroopasse, eriti lõuna ossa. Vanas Indias peeti seda pühaks taimeks ning selle nimi, mis tuleneb Kreeka sõnast „basileum“ ehk kuningas annab samuti märku taime olulisusest. Rahvameditsiinis kasutati seda peamiselt seedeprobleemide ja vaimse tervise hüvanguks. Basiilik sisaldab ohtralt eeterlike õlisid, tanniine, flavonoide ja glükosiide. Taim aitab kaasa seede- ja närvisüsteemi normaalsele talitusele, toetab ülemiste hingamisteede kaitset, aitab käheduse, köha ja külmetuse korral.

   

  Austerservik - on söögiseen, mis on suhteliselt levinud parasvöötmes. Seen kasvab surnud puudel ja kändudel, moodustades kobarkolooniaid, mis võivad kaaluda kümneid kilosid. Seene nimi tuleb tema värvist ja kujust, mis meenutab austrit. Tuhandeid aastaid on austerservikut kasutatud lisaks delikatessina ka Hiina ja Jaapani rahvameditsiinis. Austerservik sisaldab suures koguses B- ja D-vitamiini, mineraale (eriti vaske, seleeni, tsinki ja kaaliumit), kiudaineid ja polüsahhariide, kõige olulisem koostisaine on beetaglükaan. Oma toodetes kasutame meie austerserviku ekstrakti, milles on garanteeritud vähemalt 30% beetaglükaani sisaldus.

   

  Nõmm-liivatee - on ravimtaim, mis esineb peamiselt Kesk- ja Põhja-Euroopas. Taim on juba ammustest aegadest olnud kasutusel rahvameditsiinis, eriti hingamise, seedimise ja kuseteedega seotud probleemide korral. Samuti on seda sageli kasutatud kalli viiruki asemel. Nõmm-liivatee sisaldab rikkalikult eeterlike õlisid, flavonoide, tanniine ja kibeaineid. Nõmm-liivatee toetab ülemiste hingamisteede tervist – aitab kaitsta hingamisteede limaskesti, leevendab ja rahustab ärritunud kurku, neelu ja häälepaelu.

   

  Taruvaik ehk proopolis - on meeldiva aroomiga kleepuv aine, mida toodavad mesilased ning mida kasutatakse tihkemas vormis taru ehitusmaterjalina ning õhemal kujul taru välisseinte kaitsmiseks kahjurite eest. Mesilased valmistavad seda segades vaigurikastelt taimedel korjatud vaiku oma näärmete nõrega. Seega pole üllatav, et taruvaigu peamiseks koostisosaks on erinevate vaikainete segu ning et selles sisaldub ka mesilasvaha, palsamit, eeterlike õlisid, vitamiine ja mineraale. Taruvaiku on nii seespidiselt kui välispidiselt kasutatud juba sajandeid. Kuna tegemist on mesilaste toodanguga, ei ole see soovitatav inimestele, kellel on mesilaste või mee suhtes allergia. (Kui te pole kindel, kas olete taruvaigu suhtes allergiline, leotage vatt taruvaigulahuses ning määrige oma kaenlaalust. Jätke umbes 3 tunniks mõjuma. Kui määritud piirkonda ilmub punane laik olete tõenäoliselt taruvaigu suhtes allergiline ning ei peaks seda tarbima).

   

  C-vitamiin - on elu ja tervise jaoks ülioluline kuna selle täita on organismis mitmed funktsioonid: vitamiinil on oksüdeerumisvastased omadused (kaitseb rakke vabade radikaalide eest), stimuleerib närvi- ja immuunsüsteemi, vähendab kurnatust ja väsimust. On oluline aminohapete ja kollageeni sünteesimisel, mis on sidekudede osa. C-vitamiinil on tähtis roll ka veresoonte tugevdamisel ning korrapärane vitamiini tarbimine toetab veresoonkonna normaalset toimimist. C-vitamiin toetab raua imendumist, luude, hammaste ja kõhrede arengut, toetab valgete vereliblede tootmist ja kasvamist. Erinevalt paljudest loomaliikidest ei suuda inimene C-vitamiini kehas ise toota, mistõttu on oluline seda toiduga tarbida. Rikkalikumad allikad on kibuvits, must sõstar, kiivi, brokoli, punane sõstar, papaia, apelsin, sidrun ja lillkapsas. Kuna C-vitamiin on äärmiselt temperatuuritundlik väheneb kuumutamisel vitamiini kogus toidus pea poole võrra, mistõttu on soovitatud köögi- ja puuvilju süüa toorelt.

  Toimeaine 15 ml:

  Soovitatav päevane annus:  15 ml

  Soovitatav päevane annus:  15 ml
  Kogus: 750 ml
  Tavahind: 38.97 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • Kliendi ülevaade on ettevalmistamisel

  Soovitatav päevane annus:  15 ml
  Kogus: 750 ml
  Tavahind: 38.97 €   Kõik tooted kategoorias Immuunsus

  © 2010-2022 Helvetia Apotheke