Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Elujõu kinkepakk, ELUJÕU JA ENERGIA ALLIKAS!
toidulisand


Tellin

Kogus (tk)HindSääst
1. 24.79 €   13.00 €
    0,21 €/kapsel

Posti- ja käitlustasu 3,99 €, tellimustele alates 50 € TASUTA!


Elujõu kinkepakk

ELUJÕU JA ENERGIA ALLIKAS!

 • Kinkepakk SuperVital Q10+ sisaldab 120 kapslit. Elujõu ja energia allikas, mis sisaldab koensüümi Q10, B2-vitamiini, „imelist” ginkgo bilobat, maagilist„elujuurt” (ženšenn) ja antioksüdantide kompleksi (E-vitamiin, ginkgo biloba, ženšenn ja viinamarjaseemnete ekstrakt), mis kaitsevad rakke kahjustuste ja vananemise eest.

  • Annab energiat ja elujõudu!
  • Parandab vaimset ja füüsilist jõudlust!
  • Suurendab vastupanu väsimusele!
  • Toimib vananemise vastu!

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 120 kapslit
  Tavahind: 37.79 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • kannatavad väsimuse ja kurnatuse käes
  • tahavad hoida alal elujõudu, värskust ja entusiasmi
  • soovivad aeglustada vananemist
  • on allutatud suurele koormusele
  • tahavad end hästi tunda
  • eakatele inimestele
 • Koensüüm Q10 – vahel nimetatakse ka ubikinooniks või koensüüm Q-ks, on aine, mis sarnaneb vitamiinidele ja mida võib leida kõigis inimrakkudes. See mõjutab mitokondrite funktsioneerimist, mis toimivad organismis kui väikesed raku jõujaamad ja „toodavad“ ATP-d (adenosiintrifosfaat), kõrge energiasisaldusega ainet, mida kasutatakse rakuenergiakiire allikana. Kõige enam koensüüm Q10-t sisaldavad suurima energiavajadusega elundid, nagu süda, maks ja kopsud.

   

  Ženšenn – kuulub tuntuimate adaptogeenide, st. ainete, mis annavad organismile energiat ja soodustavad selle toimimist, hulka. Ta on pärit Hiinast, kus seda on traditsioonilises meditsiinis viis tuhat aastat kasutatud ergutina. Ženšenn tähendab tõlkes „maa jõud inimese kujul“, sest selle juure kuju meenutab inimkeha. Minevikus oli see nii hinnatud, et seda võrdsustati kullaga, sellele omistati maagilisi omadusi, seda peeti elu, igavese nooruse ja surematuse sümboliks. Ta parandab vaimseid protsesse – kontsentratsiooni ja mälu, hoiab inimesi vanaduseni elujõuliste ja värsketena, toetab potentsi ja annab energiat.

   

  Ginkgo biloba – on taim, mis pärineb Lõuna-Aasiast ning mille kasutamisel on ka Hiina meditsiinis rohkem kui viie tuhande aasta pikkune traditsioon. Hõlmikpuu laiendab veresooni, suurendab verevoolu ja tagab seega organismi parema varustatuse hapniku ning toitainetega. Ajukoes toob see kaasa mälurakkude parema hapnikuga varustatuse, rakkude jõudlus suureneb, keskendumisvõime ja üldine vaimne värskus paranevad. Õpime kiiremini ning vanematel inimestel esineb vähem unustamist ja segadustunnet. Suurenenud verevool läbi organismi on ilmne ka perifeerias. Jäsemete vereringlus paraneb, taandub külmade käte ja jalgade põhjustatud ebamugavustunne. Lisaks kaitseb hõlmikpuu rakke (eriti ajurakke) vananemise eest.

   

  Viinamarjaseemne ekstrakt – see on kontsentreeritud punase viinamarja seemnete ekstrakt, mis sisaldab garanteeritult proantotsüanidiine (mõnikord lühendatult PAC või OPC), mis kuuluvad flavonoidide alla. Sel on oluline antioksüdantne mõju – kaitseb rakke kahjustuste ja vananemise eest. Seda peetakse niinimetatud „Prantsuse paradoksi” põhjuseks- kuigi prantslased tarbivad suures koguses küllastunud rasvu, esineb neil südameprobleeme tunduvalt harvemini kui teistel rahvastel. Põhjus on ilmselt punase veini suures tarbimises, mis sisaldab suures koguses PAC-e. Viinamarjaseemne ekstrakt mõjutab soodsalt vereringet ja vererõhku. Sel on samuti kasulik mõju raskustunde korral jalgades. See soodustab naha verevarustust, aitab kaasa selle tervisele ja ilule.

   

  B2-vitamiin – vesilahustuv vitamiin, mis ei salvestu organismis. Inimene ei ole võimeline seda vitamiini sünteesima ja peab seda saama toidust. B2-vitamiin on oluline normaalse suhkrute, rasvade ja aminohapete ainevahetuse jaoks, samuti rakkude põhiainevahetuse jaoks, see mõjutab energia tekkimise ja transformeerumise protsessi kehas. Sel on kasulik mõju nahale ja limaskestadele, see aitab kaasa närvisüsteemi ja nägemise paremale funktsioneerimisele, samuti vähendab väsimust ja kurnatust. See aitab kaitsta rakke vabade radikaalide vastu.

   

  E-vitamiin – rasvlahustuv vitamiin, mis toimib olulise antioksüdandina – kaitseb rakke vabade radikaalide kahjustuste eest ning aeglustabseeläbi vananemisprotsessi. Selle rikkalikumad allikad on või, piim, imetajate liha, nisuiduõli, pähklid, sojaoad ja salat.

  Toimeaine ühes kapslis:

  Koensüüm Q10 kompleks90 mg
  (koensüüm Q10 30 mg ja sojaletsitiin 60 mg)
  Ženšenni ekstrakt40 mg
  Hõlmikpuu (standardiseeritud ekstrakt 24/6)20 mg-
  Viinamarjaseemne ekstrakt50 mg-
  Vitamiin E12 mg100% SPN
  Vitamiin B25 mg357% SPN
  SPN – soovitatav päevanorm
  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 120 kapslit
  Tavahind: 37.79 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis 09.05.2016


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 •  „...Ootasin väga pensionilejäämist, sest armastan aiandust ning tahtsin oma hobiga tegeleda nii palju, kui võimalik... Nautimise asemel aga hakkasin entusiasmi kaotama, olin pidevalt väsinud ja tundsin end 100-aastasena... Mu sugulane, keda näen kord aastas, oli mu välimusest šokeeritud. Kuna tal olid head kogemused SuperVital Q10+ -ga ning tal oli parajasti kaks pakki olemas, andis ta need mulle. Hakkasin kohe võtma kaks kapslit päevas ning tuleb tunnistada, et tundsin juba esimesel päeval kergeid edusamme; kuu aja möödudes oli mu varasem enesetunne taastunud ning kolme kuu möödudes tundsin end veelgi nooremana. Ükski töö ei käi mul üle jõu, teen kõike naeratus suul; hakkasin taas ristsõnu lahendama ning võitsin maleturniiri...“


  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 kapslit
  Kogus: 120 kapslit
  Tavahind: 37.79 €   Kõik tooted kategoorias Energia/elujõud

  © 2010-2022 Helvetia Apotheke