Helvetia 

0
Lisa kaupu ainult 50 € eest ning posti- ja käitlustas on TASUTA!

Top >>

Toidulisandid

Kinkepakk MagnePlus B6, NÄRVIDE JA LIHASTE NÕUETEKOHASE TÖÖ TAGAMISEKS!
toidulisand


Tellin

Kogus (tk)HindSääst
1. 24.99 €   10.00 €
    0,14 €/tablett

Posti- ja käitlustasu 3,99 €, tellimustele alates 50 € TASUTA!


Kinkepakk MagnePlus B6

NÄRVIDE JA LIHASTE NÕUETEKOHASE TÖÖ TAGAMISEKS!

 • MagnePlus B6 kinkepakk sisaldab 180 tabletti. Kõrge biosaadavusega ja B-vitamiinidega rikastatud magneesium. Intensiivseks magneesiumiga varustamiseks, mis:

  • Aitab kaasa närvide ja lihaste nõuetekohasele tööle!
  • Suurendab vastupidavust väsimusele!
  • Parandab luude ja hammaste seisukorda!

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti
  Kogus: 180 tabletti
  Tavahind: 34.99 €

  Ideaalne kõigile, kes:

  • magneesiumipuudulikkuse all inimesed
  • füüsilise tööga tegelejad
  • vaimse koormuse all inimesed
  • väsimuse ja kurnatuse all inimesed
  • vahel lihaskrampide all inimesed
  • tahtmatute lihastõmbluste all näos inimesed
  • suures koguses alkohoolsete, gaseeritud või kofeiini sisaldavate jookide tarbijad
  • lapsed kiiretel kasvuetappidel, rasedad ja imetavad naised
  • sportlased
  • eakamad inimesed
  • suhkruhaiged ja kõrge vererõhuga inimesed
  • inimesed, keda kimbutavad sageli peavalu ja/või unehäired
    

   

 • Magneesium – on oluline mineraal, mis on vajalik pea kogu inimkeha, iseäranis luude, lihaste, närvide ja maksa jaoks. Samuti on see erilise olulisusega taimede jaoks, kuna on osa klorofüllist, mis annab taimedele rohelise värvi ja on vajalik fotosünteesi toimumiseks. Magneesium osaleb üle 300 ensüümi tegevuses, mõjutab valgusünteesi ja energiatootmist, toetab elujõulisust ning aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele. Samuti mõjutab see närviimpulsside edastamist – magneesium aitab kaasa närvisüsteemi tööle ja normaalsete vaimsete funktsioonide säilitamisele. Magneesiumil on kasulik mõju luude ja hammaste tervisele, see on vajalik lihaste korralikuks tööks ja osaleb rakkude jagunemises.

  Rikkalikumate magneesiumiallikate hulka kuuluvad banaanid, pähklid, mandlid, teravili, täisteraleivad, šokolaad ja tumedad lehtköögiviljad. Suurendatud magneesiumitarbimine on eriti vajalik kasvavate laste, rasket füüsilist tööd tegevate inimeste, võistlussportlaste, pikaajalise vaimse stressi all kannatavate isikute ning rasedate ja imetavate naiste puhul.

  Kasutatud magneesiumi vorm avaldab olulist mõju selle kasutamisele organismi poolt (biosaadavus). Oma tootes kasutame magneesiumiallikana magneesiumtsitraati, mis on üks inimorganismi jaoks kõrgeima biosaadavusega magneeesiumivorm (80–90%). Lisaks suurendab selle imendumist ja tõhusust vitamiin B6.

   

  Vitamin B6 (püridoksiin) – on vees lahustuv vitamiin, mida leidub laialdaselt pärmis, maksas, kala- ja linnulihas ning munades. Samuti leidub seda kartulites, pruunis riisis, pähklites, sojaubades, juurviljades, täisteratoodetes ja lehtköögiviljades. Vitamiin B6 aitab kaasa punaste vereliblede piisavale tootmisele ja homotsüsteiini normaalsele ainevahetusele. Vitamiin B6 on oluline närvisüsteemi korralikuks tööks, see toetab normaalseid psühholoogilisi funktsioone ja reguleerib hormonaalset talitlust. Samuti aitab see kaasa immuunsüsteemi tööle ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

   

  Vitamiin B1 (tiamiin) – on vees lahustuv vitamiin, mida peab toidust pidevalt saama (see ei talletu inimkehas ja varudest jagub vaid neljaks kuni kümneks päevaks). Rikkalikumad vitamiin B1 allikad on pärm, pähklid, mesi, liha ja täisterariis. See on oluline normaalseks energiaainevahetuseks, vaimseks heaoluks, südame- ja närvisüsteemi tööks.

   

  Vitamiin B9 (foolhape) – kuulub B-vitamiinide rühma. Selle rikkalikuimad allikad on rohelised köögiviljad, kuid ka maks, tailiha ja pärm. Küpsetamisel hävineb ligi 95% foolhappest, mistõttu on parim lahendus tarbida tooreid lehtköögivilju. Suurt osa Euroopa elanikkonnast iseloomustab foolhappe puudulikkus, mistõttu on oluline tagada õige toitumine ja vajadusel võtta lisaks foolhapet sisaldavaid toidulisandeid. Foolhape aitab kaasa normaalsele vaimsele tegevusele, see on väga oluline ka vereloome jaoks. Foolhape on rakkude jagunemise protsessis asendamatu, samuti on see ülivajalik loote nõuetekohase kasvu ja arengu tagamiseks, mistõttu soovitatakse suurendada foolhappe tarbimist raseduse ajal. Lisaks aitab see kaasa immuunsüsteemi tööle ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

   

  Vitamiin B12 (kobalamiin) – on vees lahustuv vitamiin, mida inimekeha ei ole suuteline ise looma ja mille sisaldus kehas sõltub tarbitud toidust. Selle peamised allikad on liha, piim, munad ja juust. Piisavalt rikkaliku B12 sisaldusega taimset allikat ei ole olemas, mistõttu ähvardab suurim B12 puudulikkus taimetoitlasi ja eriti veganeid. See vitamiin on iseäranis vajalik immuunsüsteemile, vereloomeks, rakkude jagunemiseks ning väsimusega võitlemiseks, kuid samuti närvisüsteemi töö ja vaimse heaolu jaoks.

  Toimeaine ühes tabletis:

  Magneesium112,5 mg30% NRV
  Vitamiin B11,1 mg100% NRV
  Vitamiin B62,0 mg143% NRV
  Vitamiin B122,5 µg100% NRV
  Foolhape200,0 µg100% NRV
  *NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus
  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti
  Kogus: 180 tabletti
  Tavahind: 34.99 €
  Lisateave: Toidulisand on läbinud teavituse Eesti Veterinaar- ja Toiduametis


  Detailsemalt toodetest:

  pdf
 • Kliendi ülevaade on ettevalmistamisel

  Soovitatav päevane annus:  1 - 2 tabletti
  Kogus: 180 tabletti
  Tavahind: 34.99 €   Kõik tooted kategoorias Energia/elujõud

  © 2010-2022 Helvetia Apotheke